25 jaar getrouwd? Het zilveren huwelijk is een erg mooie gelegenheid om te vieren samen met familie en vrienden.
Maak een keuze voor een kaart en pas deze zelf naar wens aan met je eigen teksten.
Wil je een extra chique uitnodiging versturen? Ga dan voor een uitnodiging met foliedruk en bestel als extra onze sluitzegel met 25 erop om de envelop dicht te plakken.
Zijn jullie binnenkort 25 jaar getrouwd en willen jullie dit vieren met vrienden, collega's en familieleden? In onze collectie 25 jaar getrouwd kaarten taan hiervoor vele soorten uitnodigingen in alle stijlen, kleuren, maten en soorten. Als je een kaart naar wens hebt gevonden dan kan je via 'Bewerk je kaart' simpel zelf de kaart aanpassen met je persoonlijke tekst en gegevens. Als je op werkdagen de kaarten besteld voor 18:00 uur dan verzenden we deze dezelfde dag!
Bekijk hier enkele voorbeeld teksten om te plaatsen op je uitnodiging 25 jaar getrouwd:
Uiteraard moet de uitnodiging 25 jaar getrouwd wel helemaal compleet zijn. Controleer voordat je gaat bestellen nog even of alles op de kaart staat. 1. jullie namen; 2. de reden van het feestje. 3. de locatie van het feestje. 5. de datum. 6. de tijden. 7. een eventuele cadeautip. 8. de datum van jullie 25 jaar huwelijk.
Het is jullie zilveren jubileum is en daar wil je mensen bij hebben met wie jullie een goede band hebben. Er zijn geen vaste regels wie je uit moet nodigen. Denk in ieder geval aan de kinderen, kleinkinderen, naaste familie (broers, zussen en eventueel hun kinderen), goede vrienden, de buren, (ex)collega's en wellicht mensen van de (sport) vereniging.
25 jaar getrouwd staat ook wel voor zilver, ook noemt men dit wel het 'zilveren huwelijk' . Het is daarom ook een echt jubileum en dat wordt gevierd met familie, vrienden, buren en kennissen.
In onze online kaartenwinkel kun je de mooiste 25 jaar getrouwd kaart ontwerpen en bestellen. Nadat je een uitnodiging uit de voorbeelden hebt gekozen, klik je op kaart bewerken'. Je komt dan in onze online kaartenmaker waar je de kaart helemaal naar wens aan kunt passen.
Uiteraard pas de teksten en eventuele foto aan, maar ook kun je andere items aanpassen zoals de kleur van de achtergrond, de lettertypes en posities van afbeeldingen. Als de uitnodiging 25 jaar getrouwd is voorzien van een foto, dan vervang je deze uiteraard door een foto van jullie samen. Eventueel voeg je meerdere foto’s toe (denk aan de trouwfoto van 25 jaar geleden) of maak een fotocollage met foto’s door de 25 jaren heen van mooie momenten. Zo maak je de uitnodiging extra persoonlijk!
Kom je er niet uit? Wij helpen je graag en kosteloos!
Op werkdagen van 09:00 tot 18:00 uur
Mailen mag ook: klantenservice@mycards.nl
Deze kaart is nu toegevoegd aan je eigen collectie.
Deze kaart is nu verwijderd uit je eigen collectie.
Er is een herstel e-mail verstuurd naar het volgende e-mailadres: